Jeśli korzystasz z usług fotografa, którego specjalizacją jest fotografia produktowa i reklamowa, prawdopodobnie masz ważny powód: tworzysz dla swojej firmy sklep internetowy, stronę, lub zamierzasz zamieścić zdjęcia produktów w katalogu, na plakacie, czy ulotce. 


Niestety, to nie takie proste — przecież na stronę potrzebne jest logo, a żeby powstał katalog, trzeba zebrać zdjęcia w całość, opatrzyć odpowiednimi grafikami i podpisami… Dużo pracy. Jak sobie z nią poradzić?

Z pomocą przychodzi team z Siedlec: fotograf, Magdalena Borkowska, reprezentująca Studio Siedlce oraz grafik, Renata Orzeszek z firmy Bez Szablonu.
Renata to grafik z 10-letnim doświadczeniem
. Nie tylko wykonuje loga grafiki, ale — co najważniejsze — potrafi z kilku pojedynczych zdjęć wyczarować katalog.

Od sześciu lat prowadzi własne studio graficzne, specjalizuje się w kompleksowych identyfikacjach i osobistej interpretacji projektowania graficznego, łączy grafikę komputerową z ilustracją, a swoją pracę traktuje nie jak rzemiosło, a sztukę.


Potrzebujesz nie tylko zdjęć produktowych, ale cały katalog?
 Tutaj współpracując z fotografem dostajesz w pakiecie również grafika. To zgrany zespół, który zajmie się stworzeniem dla Ciebie katalogu, w którym znajdą się nie tylko zdjęcia, ale i niezbędne grafiki wykonane przez Renatę.


Zajmujemy się całą oprawą wizualną: fotografią produktową, obróbką zdjęć, skonstruowaniem estetycznego katalogu i umieszczeniem w nim wszystkich niezbędnych grafik i elementów.


Miasto, w którym pracujemy, to Siedlce — jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, ale jesteś z innej części Polski, tutaj znajdziesz wyjaśnienie, jak może przebiegać współpraca na odległość.Aby zobaczyć więcej realizacji BezSzablonu odwiedź stronę firmową Renaty.