Witaj!

Miło jest mi gościć Cię w stworzonym przeze mnie miejscu.


Nazywam się Magdalena Borkowska, jestem absolwentką studiów informatycznych na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Pracownia fotograficzna Studio Siedlce powstała aby zapewnić mieszkańcom naszego miasta profesjonalne usługi fotografii reklamowej.

Po raz pierwszy fotografia zaintrygowała mnie swoimi możliwościami gdy byłam nastolatką, kiedy zaczęłam interesować się retuszem zdjęć. Kilka lat później zajęcia uniwersyteckie (między innymi z zakresu elektroniki) dały mi solidne podstawy do pracy z profesjonalnym sprzętem fotograficznym oraz wiedzę techniczną. Po zakończeniu edukacji postanowiłam pójść o krok dalej i wcielić w życie nabytą teorię i kompetencje. Pomógł mi w tym dobry duch stworzonego przeze mnie studia – mój partner. To on nakierował mnie na właściwe tory i uświadomił, że to właśnie fotografia jest moją prawdziwą pasją. Był pierwszym krytykiem moich prac, a z czasem – moim pierwszym modelem. Teraz jest suflerem mojej pracy – nie zawsze widoczny, ale zawsze obecny.

Najpierw zaczęłam poznawać się ze światłem. Dosłownie i w przenośni. Nic bowiem nie weryfikuje umiejętności fotografa tak dobrze, jak umiejętne operowanie światłocieniem. Wiele godzin zajęło mi poszukiwanie złotego środka, który dałby mi możliwość odpowiedniego wyeksponowania tego, co jest duszą zdjęcia - co przykuwa uwagę Klienta i pozwoli mu dać się zaprosić na dłużej. Okres doskonalenia moich umiejętności fotograficznych pozwolił mi zrozumieć problemy osób, które zgłaszają się do mnie po pomoc w zaprezentowaniu oferowanych produktów lub usług. Uważam, że praktyka czyni mistrza, a kluczem do zdobywania wiedzy fotograficznej jest chęć czerpania jej z różnych źródeł. Jednym z tych źródeł są moi Klienci, dzięki którym mogę za każdym razem zgłębiać na nowo tajniki mojego zawodu.

Dlaczego akurat fotografia produktowa? W Siedlcach bardzo często spotykam się z opinią, że na naszym rynku brakuje tego typu usług. Chcę wyjść naprzeciw oczekiwaniom lokalnych przedsiębiorców i zaoferować im profesjonalną obsługę fotograficzną na miejscu. Myślę, że nic nie zastąpi rozmowy na żywo, możliwości zapoznania się z Wami i Waszym produktem jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Istotą fotografii jest bowiem nie tylko oświetlenie, dobry aparat i technika, ale przede wszystkim ludzie i poznanie ich potrzeb biznesowych.

W pracy fotografa największą satysfakcję przynosi mi możliwość przyczynienia się do sukcesu moich Klientów. Za największy komplement uważam natomiast powierzanie mi przez nich kolejnych projektów prowadzonych w celu rozwoju przedsiębiorstwa.

W ramach współpracy zapewniam kompleksową obsługę procesu przygotowania sesji fotograficznej, a także kontakt po zakończonej realizacji. Zasugeruję najlepsze rozwiązania dla konkretnego typu produktów, odpowiem na wszelkie pytania i ostatecznie zaprezentuję efekt, który będzie zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Aby zapewnić spójność działań marketingowych prowadzonych przez moich Klientów, podjęłam współpracę z grafikiem, który zadba o realizację folderów reklamowych, banerów lub innych materiałów promocyjnych. Wszystko w jednym miejscu – dla Twojej wygody i satysfakcji.

Zapraszam do kontaktu.