Współpraca na odległość z fotografem.

Jeśli do Siedlec masz daleko, a mimo to chcesz skorzystać z usług Studio Siedlce, istnieje możliwość nawiązania współpracy na odległość. To nic trudnego: wystarczy, że wyślesz do nas produkty, które chcesz sfotografować.

Jak dokładnie wygląda współpraca na odległość, jeśli chodzi o fotografię produktową i reklamową?

Ustalenie szczegółów

Od tego, jak planujesz wykorzystać zdjęcia, zależy, jak będą one wykonane. Musimy ustalić m.in. co i na jakim tle ma zostać sfotografowane, jaki ma być rozmiar zdjęć i stopień retuszu, itp.

Wysłanie produktów

Jeśli masz możliwość, możesz przywieźć produkty osobiście. W innym wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie ich kurierem.

Zrobienie zdjęć

Zadbamy o to, żeby Twoje produkty prezentowały się na zdjęciach jak najkorzystniej i, jeśli pojawi się konieczność, odpowiednio je wystylizujemy.

Retusz

Możemy udostępnić Ci miniatury gotowych, niewyretuszowanych zdjęć, abyś mógł sam zdecydować, które z ujęć interesują Cię najbardziej, lub wybrać za Ciebie najlepsze ujęcia. Następnie poddajemy je podstawowej lub zaawansowanej obróbce.

Oddanie materiału

Po obrobieniu zdjęć wrzucamy je do specjalnego systemu, z którego możesz bezpośrednio pobrać wszystkie zdjęcia naraz lub pojedyncze kadry oraz udostępnić je innym osobom. Istnieje również możliwość zgrania zdjęć na pendrive, dysk przenośny, zwykłą płytę, lub droższą płytę GOLD, której nie trzeba ponownie przegrywać co kilka lat.

Oto kilka prostych zasad, kierujących współpracą na odległość z fotografem. A co w sytuacji, kiedy potrzebujesz nie tylko zdjęć, ale całego katalogu, plakatu lub ulotek? Nie martw się, możemy wykonać dla Ciebie także tą usługę ze współpracy z doświadczonym grafikiem.


Jak wygląda współpraca na odległość z grafikiem.

Jeśli oprócz samych zdjęć potrzebujesz również katalogu, plakatów czy ulotek, możesz skorzystać z usług grafika, Renaty Orzeszek. Zajrzyj tutaj aby dowiedzieć się więcej. Po przejściu przez powyższe punkty i odebraniu gotowych zdjęć, dalsza współpraca z grafikiem wygląda następująco:

Przygotowanie oferty

Grafik potrzebuje czasu, aby przygotować dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę, wycenić ją i oszacować, ile czasu zajmie wykonanie projektu. Na tym etapie bardzo pomocne są wszelkie Twoje wskazówki i życzenia — na pewno skróci to czas pracy.

Cena i czas realizacji każdego projektu ustalane są indywidualnie.

Wstępna propozycja

Po zaakceptowaniu ceny przez klienta, grafik przesyła wstępną propozycję, na której będzie pracował dalej. Klient ma możliwość naniesienia takiej ilości poprawek, jaka została wcześniej ustalona.

Oddanie projektu i przygotowanie do druku

Grafik przygotowuje projekt do druku i oddaje go klientowi do ostatecznej akceptacji. Po akceptacji całości przez klienta, wystawiana jest faktura.