W codziennym pośpiechu trudno jest znaleźć czas na spokojne i długotrwałe zakupy. Dlatego nieustannie wzrasta zainteresowanie sprzedażą internetową – przeglądanie ofert o dowolnej porze, prosty sposób przeglądania asortymentu i natychmiastowy dostęp do specyfikacji bez potrzeby wychodzenia z domu czy porównywanie cen tych samych produktów w różnych sklepach to tylko niektóry zalety kupowania on-line. Niekiedy brakuje jednak możliwości dokładnego obejrzenia przedmiotu ze wszystkich stron. Naprzeciw tej potrzebie wychodzi fotografia 360˚, która pozwala na interaktywną prezentację produktu.


Studio Siedlce oferuje fotografie obrotowe wykonywane z 42 lub 72 ujęć poddanych podstawowej bądź zaawansowanej obróbce graficznej. Znajdą one zastosowanie na stronach internetowych firm i sklepów, aukcjach i filmach wyświetlanych na kanale youtube, korzystnie wpływając na ich atrakcyjność. Mogą być odtwarzane automatycznie (jeśli plik zostanie zapisany w formacie .gif) lub z możliwością samodzielnego przesuwania za pomocą strzałek (w przypadku kodu html).

42 zdjęcia są dobrym rozwiązaniem aczkolwiek podczas oglądania prezentacji widać jakby delikatne "zacięcia". Powstają one ponieważ dopiero przy wykonaniu 72 ujęć prezentacja jest całkowicie płynna i produkt idealnie się porusza. Pomimo że wizualizacja 3D produktu składająca się z 42 fotografii ma swoje wady to jest stanowczo tańszą opcją a klient i tak będzie mógł w pełni obejrzeć produkt.


Produkt może obracać się określoną ilość razy albo obracać się bez ograniczeń, powyższy przykład ustawiony jest na 6 obrotów.