Blog
 

Blog fotografii produktowej oraz reklamowej - Studio Siedlce.pl

Liczba wpisów - 11

 

Studio Siedlce radzi: Jak przygotować się do sesji biznesowej/wizerunkowej?Jest wiele powodów, dla których decydujemy się na udział w sesji wizerunkowej — na
Retusz fotografii reklamowych - packshotBardzo ważnym elementem powstawania zdjęcia reklamowego jest postprodukcja. Ze względu na różne potrzeby przy różnych zdjęciach warto je podzielić na osobne artykuły dlatego też tutaj opiszę na czym polega retusz, który wykonuję przy packshotach.
Zmiana lokalizacji Studia Fotografii ProduktowejMoich stałych klientów pragnę poinformować o zmianie lokali
Packshot tapet ściennychWielu moich klientów potrzebuje zdjęć, które ukarzą jak najwięcej szczegółu z zachowaniem jak najlepszej kolorystyki. I właśnie to chcę pokazać w tym artykule.
Fotografia obrotowa 360° małych produktówCoraz więcej osób decyduje się na zakupy w Internecie, dlatego bardzo istotny jest sposób zaprezentowania oferowanych produktów. Wykonane w studiu specjalnie do tego celu zdjęcia wzbudzą większe zainteresowanie i będą świadczyły o profesjonalizmie sprzedającego. Fotografie obrotowe prezentujące obiekt ze wszystkich stron są ukłonem w stronę szczególnie wymagających klientów.
Fotografia wnętrz, powierzchni biurowych i handlowychZdjęcia wnętrz są niezbędne w przypadku sprzedaży lub wynajmu mieszkań i domów. Ułatwiają decyzję przy wyborze pokoi hotelowych, hostelowych czy też apartamentów w celach turystycznych i biznesowych. Szczególnie ważne dla firm zajmujących się wyposażeniem mieszkań, pozwalają na pokazanie produktu w szerszym kontekście począwszy od mebli, przez tekstylia, oświetlenie a skończywszy na elementach dekoracyjnych.
Fotografia produktowa - packshotZdjęcia na białym tle sprawią, że produkt będzie jedyny w swoim rodzaju. Usunięcie niedoskonałości za pomocą obróbki graficznej pozwoli ukazać go w nowym, doskonalszym świetle sprawiając że potencjalny odbiorca zachwyci się jego jakością.
Fotografia biznesowa, wizerunkowaHandlujesz, sprzedajesz, oferujesz usługi? Każdy lubi widzieć z kim rozmawia. Profesjonalna sesja biznesowa zwiększy Twoja wiarygodność i przełamie pierwsze lody. Zdjęcia mogą być wykorzystane w dowolny sposób na stronie internetowej, ulotce, wizytówce i wszędzie tam gdzie prezentujesz swoją ofertę.
Zdjęcia odzieży typu duchSprzedajesz odzież i chcesz profesjonalnie przedstawić ją w sklepie, aukcji a może w katalogu? Zobacz jak dobrze prezentują się zdjęcia typu duch.
Fotografia reklamowa - aranżacjeMasz już zdjęcia do sklepu na białym tle? Ale potrzebujesz czegoś chwytliwego do materiałów reklamowych? Sprawdź ten wpis, może akurat zdjęcia aranżowane przypadną Ci do gustu i dzięki nim stworzysz genialną prezentację Twojego produktu.